Organizowane przez nas imprezy

Image

KOMUNIE

Szanowni Państwo,
serdecznie zachęcamy Państwa do zorganizowania w naszym lokalu uroczystości komunijnej. Eleganckie i przyjemne wnętrze, smaczne i atrakcyjnie podane potrawy oraz miła i sprawna obsługa przyczynią się do tego, iż ten ważny dla Państwa dzień okaże się niezapomniany.

Image

WESELA

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zorganizowania uroczystości weselnej w restauracji należącej do kompleksu hotelowego ATLANTIS istniejącego od 1996r. Sala restauracyjna mieszcząca 80 osób oraz sala taneczna są w pełni klimatyzowane. Wystrój sali oraz korzystanie z parkingu zapewniamy nieodpłatnie. W hotelu mogą Państwo zarezerwować pokoje dla gości weselnych w preferencyjnych cenach. Państwo Młodzi otrzymują w prezencie apartament małżeński oraz szampana na powitanie gości.

Image

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Szanowni Państwo,
serdecznie zachęcamy Państwa do zorganizowania w naszym lokalu rodzinnej uroczystości. Eleganckie i przyjemne wnętrze, smaczne i atrakcyjnie podane potrawy oraz miła i sprawna obsługa przyczynią się do tego, iż ten dzień okaże się niezapomniany.

Image

PRZYJĘCIA POPOGRZEBOWE

Szanowni Państwo,
łącząc wyrazy głębokiego współczucia pragniemy zaproponować Państwu zorganizowanie przyjęcia popogrzebowego w naszej restauracji, gwarantując Państwu jednocześnie utrzymanie należytego nastroju, wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz konkurencyjne ceny.

Twoje konto | | Zaloguj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem